אודות


שמי שי פזמוני, נשוי ללימור ואב לשלושה ילדים דניאלה, אורי ושירה.

לפני 16 שנים התחלתי את דרכי בתחום החינוך הבלתי פורמלי כמדריך בצהרון  ברמת השרון ולאחר  שנה  מוניתי לרכז את כלל פעילות הצהרון. לפני כ -9 שנים יצאתי לדרך העצמאות ופתחתי צהרון משלי הפועל  בשני בתי  ספר בתל אביב.

צוות הצהרון ואני שמחים ונרגשים לקראת תחילת השנה הבאה עלינו לטובה וכן על הזכות להיות עם היקר לכם מכול.  אנו מבטיחים לפעול ולתת לילדים הרגשה של בית חם, רגוע, חוויתי, בטוח, ותחושה של בית אוהב ומחבק.

צהרוני ארן מהווים מסגרת המשכית חינוכית, מקצועית ואיכותית עבור הילדים והוריהם בסיום יום הלימודים בגן/בביה"ס. מסגרות הצהרונים פועלות בעיר משנת 2014 , מאחורינו עשיה חינוכית רבת שנים במהלכה גיבשנו צוותים מנוסים ותוכניות למידה מותאמות. היעד המרכזי שלנו, הינו מתן מענה לילדים במסגרות הצהרון, בתחום הרגשי, החברתי, הקוגניטיבי והמוטורי, זאת בעזרת בניית תכנית לימודים פדגוגית התואמת את השלב ההתפתחותי של הילד ומותאמת לשעות הצהריים. בנוסף הילדים נהנים מחוגי העשרה מגוונים.
אנו שמים דגש על תיווך המבוגר ואמונה ביכולתו של הילד ובסקרנותו הטבעית ללמוד ולהתנסות.

הצהרון כמרכז חינוכי וקהילתי נועד להעשיר את הילדים בתחומי עניין מגוונים, המשלבים פעילויות גופניות ומחשבתיות בתוך כותלי ביה"ס.

יעדי הצהרון הינם, בין היתר, לגרום לילדים הנאה ועניין כאחד במסגרת חינוכית והעשרה, זאת ע"י מתן יחס אישי מתוך התייחסות לעולמו הרגשי של כל ילד והקניית מיומנויות חברתיות בדרך חווייתית ומעשירה, תוך שמירה מרבית ובלתי מתפשרת על בטיחות הילדים.

את תחילת היום יתחילו הילדים עם ארוחת צהריים עשרה, אריה, מזינה,  טעימה ומגוונת,  הכוללת מנה בשרית, פחמימה, ירק חם וירקות טריים פרוסים, פרי וארוחת מנחה. הארוחה מסופקת על ידי חברת קייטרינג "מנזלה" שאושרה ע"י משרד הבריאות ועומדת בכל התקנים הנדרשים.

בכל תחילת חודש, נפרסם תכנית פדגוגית על הפעילות המגוונת שהילדים יעברו בצהרון.        פעמיים בשבוע יפעל בצהרון  חוג חיצוני עם דגש על למידה חווייתית ומוחשית, ובשאר השבוע יעברו הילדים חוויות ופעילויות עם צוות המדריכים.


logo בניית אתרים